Запрошую на першу вакцинацію малюка за системою
«ВСЕ ВКЛЮЧЕНО»
Привіт!
Ти напевно знаєш, наскільки важливо вакцинувати немовлят. Якщо твоїй крихітці виповнилося 2 місяці, рекомендую зробити планове щеплення від 6 захворювань (кашлюку, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту) у мережі найтурботливіших поліклінік МАМИН ДОМ.
Тільки уяви: за один прийом ти отримаєш цілий пакет послуг! До нього входять: вакцинація + педіатричний огляд + паспорт вакцинації + індивідуальний графік вакцинації згідно з Національним календарем щеплень та рекомендованих (додаткових) вакцинацій.
Хочу нагадати тобі, що згідно з Національним календарем України, перше щеплення шестикомпонентною вакциною, до складу якої входить захист від кашлюка, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту, роблять малюкам у 2 місяці. Далі вакцинація проти АКДП та поліомієліта повторюється в 4 та 6 місяців. Ревакцинація відбувається в 18 місяців, 6 років, 16 років, а потім кожні 10 років.

Не пропускай щеплення, адже це єдиний спосіб захистити своє маленьке сонечко від страшних захворювань!
Чому краще вакцинуватися у поліклініці МАМИН ДОМ?
Консультація педіатра
Перед вакцинацією дитячий лікар ретельно огляне малюка, щоб впевнитись у відсутності протипоказань, та проаналізує паспорт вакцинації. Також педіатр доступно розкаже тобі про вакцину, виробника, можливі реакції після щеплення та як діяти у разі їх виникнення.
Власна лабораторія
Якщо під час огляду перед вакцинацією педіатр матиме сумніви щодо стану здоров'я малюка, ти зможеш здати аналізи прямо у поліклініці.
Європейські вакцини
Педіатри мережі поліклінік МАМИН ДОМ використовують комбіновані вакцини європейських виробників. Для першої вакцинації рекомендовані 6-компонентні вакцини Інфанрикс Гекса (Бельгія) та Гексаксим (Франція), які захищають малюка від 6 захворювань: кашлюку, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту. Інфанрикс Гекса та Гексаксим використовуються в європейських клініках впродовж багатьох років. Вони безпечні та надійні.
Педіатр завжди на зв'язку
Після щеплення твоя крихітка буде знаходитися в поліклініці впродовж 30 хвилин. Потім її огляне педіатр та залишить тобі контактний номер телефона. Якщо дитинку щось турбуватиме, ти зможеш швиденько зв'язатися з лікарем.
Окремий кабінет для щеплень
У поліклініці створені затишні умови для крихіток та їхніх батьків, адже щеплення – дуже відповідальна подія у житті маленьких пацієнтів. Вакцинація проходить у спеціально відведеному кабінеті, без черг та у зручний для тебе час. Перед щепленням медсестра дістане вакцину з холодильника за твоє присутності, продемонструє сертифікат якості та термін зберігання вакцини.
Паспорт вакцинації
Після щеплення педіатр заповнить карту імунізації, видасть тобі паспорт вакцинації міжнародного зразка та складе індивідуальний план щеплень на майбутнє. Ти отримаєш всі необхідні документи для дитячого садочка, школи або спортивних секцій, тож не доведеться йти в державну поліклініку за довідками.
Інфанрикс Гекса та Гексаксим – надійні та безпечні вакцини.
Інфанрикс Гекса
Виробник: GlaxoSmithKline, Бельгія.

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та захворювань, збудником яких виступає гемофільна інфекція типу В.

Гексаксим
Виробник: Sanofi Pasteur, Франція.

Багатокомпонентна вакцина для первинної вакцинації та ревакцинації дітей. У складі 6 компонентів: проти дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (Hib).
Адреси поліклінік МАМИН ДОМ у Києві
вул. Липківського, 35-А
вул. Академіка Вільямса, 5
Запишися на вакцинацію "Все включено"
Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо