Перша вакцинація малюка за системою
«ВСЕ ВКЛЮЧЕНО»
Любі, батьки! Мережа найтурботливіших поліклінік МАМИН ДОМ запрошує малюків від 2 місяців на планове щеплення від 6 захворювань: кашлюку, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту.

Отримайте пакет послуг за один прийом:
- вакцинація
- педіатричний огляд
- паспорт вакцинації
- індивідуальний графік вакцинації згідно з Національним календарем щеплень та рекомендованих (додаткових) вакцинацій.
Згідно з Національним календарем України, перше щеплення вакциною, до складу якої входить захист від кашлюка, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту, роблять малюкам у 2 місяці, друге – в 4 місяці, третє – в 6 місяців. Ревакцинація відбувається в 18 місяців, 6 років, 16 років, а потім кожні 10 років.

Не пропускайте щеплення, адже це єдиний спосіб захистити маленьких сонечок від страшних захворювань!

Чому краще вакцинуватися у поліклініці МАМИН ДОМ?
Консультація педіатра
Перед вакцинацією дитячий лікар ретельно огляне малюка, щоб впевнитись у відсутності протипоказань, та проаналізує паспорт вакцинації. Також педіатр доступно розкаже батькам про вакцину, виробника, можливі реакції після щеплення та як діяти у разі їх виникнення.
Власна лабораторія
Якщо під час огляду перед вакцинацією педіатр матиме сумніви щодо стану здоров'я малюка, можна буде здати аналізи прямо у поліклініці.
Європейські вакцини
Ми використовуємо комбіновані вакцини європейських виробників. Для першої вакцинації рекомендовані 6-компонентні вакцини Інфанрікс Гекса (Бельгія) та Гексаксім (Франція), які захищають малюка від 6 захворювань: кашлюку, дифтерії, правця, ХІБ-інфекції, гепатиту В та поліомієліту. Інфанрікс Гекса та Гексаксім використовуються в європейських клініках впродовж багатьох років. Вони безпечні та надійні.
Педіатр завжди на зв'язку
Після щеплення крихітки знаходяться у поліклініці впродовж 30 хвилин. Після цього педіатр огляне малюка та залишить батькам контактний номер телефона. Якщо дитинку щось турбуватиме, ви зможете швиденько зв'язатися з лікарем.
Окремий кабінет для щеплень
Ми створили затишні умови для крихіток та їхніх батьків, адже щеплення – дуже відповідальна подія у житті маленьких пацієнтів. Вакцинація проходить у спеціально відведеному кабінеті, без черг та у зручний для вас час. Перед щепленням медсестра дістане вакцину з холодильника при присутності батьків, продемонструє сертифікат якості та термін зберігання вакцини.
Паспорт вакцинації
Після щеплення педіатр заповнить карту імунізації, видасть батькам паспорт вакцинації міжнародного зразка та складе індивідуальний план щеплень на майбутнє. Ми видаємо всі необхідні документи для дитячого садочка, школи або спортивних секцій, тож вам не доведеться йти в державну поліклініку за довідками.
Інфанрікс Гекса та Гексаксім – надійні та безпечні вакцини.
Інфанрікс Гекса
Виробник: GlaxoSmithKline, Бельгія.

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та захворювань, збудником яких виступає гемофільна інфекція типу В.

Гексаксім
Виробник: Sanofi Pasteur, Франція.

Багатокомпонентна вакцина для первинної вакцинації та ревакцинації дітей. У складі 6 компонентів: проти дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (Hib).
Адреси поліклінік МАМИН ДОМ
вул. Пушкінська, 31(ст. м. Архітектора Бекетова)

пр-т П. Григоренка, 5 (ст. м. Палац спорту)

Григорівське шосе, 57 (ст. м. Холодна Гора)

вул. Гв. Широнінців, 33 (ст. м. Академіка Павлова)

Записатися на вакцинацію "Все включено"
Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо